Vücut Şekillendirme

Annelik Estetiği, Torsoplasti, Mommy Makeover

Annelik Estetiği, Torsoplasti, Mommy Makeover

Bir kadının hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan hamilelik, doğum ve emzirme, vücutta pek çok değişimi beraberinde getirir. Hamilelik sürecinde oluşan çatlaklar, kilo alma, memelerdeki büyüme, emzirme sonrası görülebilen meme sarkması, memelerin içinin...

Liposuction nedir?

Liposuction nedir?

Liposuction, çok uzun zamandır plastik cerrahi uzmanları tarafından yapılan bir yağ alma ve vücut şekillendirme ameliyatıdır. Ameliyatın hedef noktası; karın, kalça, sırt, uyluk, baldır, kol, boyun ve gıdıda yerleşmiş olan bölgesel fazlalıklardır. Uzmanlar, ameliyatta bu fazla yağ dokusunu önce sıvılaştırır ardından da çok ince kanüller yardımıyla alırlar. Bu ameliyat, bölgesel fazlalığı olan kişiler için uygundur, obez ve aşırı kilolu hastalar için uygun değildir.

Uyluk germe nedir ?

Uyluk germe nedir ?

Uyluk germe ameliyatı, üst bacakları şekillendirme ameliyatıdır. Plastik cerrahi uzmanları, gevşek, sarkık, çukurlu ve dalgalı görünüme sahip olan üst bacaklardaki fazla yağ dokusu ve/veya fazla deriyi alır, geride kalan deriyi de kasıklara doğru gererler. Böylece bu ameliyatı geçiren hastalar daha pürüzsüz ve incelmiş üst bacaklara kavuşur.

Kol Germe nedir?

Kol Germe nedir?

Kol germe, kolun üst, alt ve arka kısmındaki sarkık görünümü düzeltme amacıyla yapılan bir estetik operasyondur.

Tüm Vücut Şekillendirme

Tüm Vücut Şekillendirme

Bu ameliyatla, egzersiz ve diyetle istenen sonucun alınamadığı bölgelerin tamamının bir ameliyatla şekillendirilmesi amaçlanır.

Karın Germe Abdominoplasti

Karın Germe Abdominoplasti

Karın germe ameliyatları göbek çevresinde sarkan karın dokusunun fazlalığının çıkarılması ve karın duvarındaki gevşemenin sıkılaştırılması prensibine dayanmaktadır. Bu amaçla kadınlardaki sezeryan kesisi hizasından ancak daha uzun bir kesi yapılarak karın duvarının...